Przyświeca nam jedna zasada – lubimy to, co robimy. Firma powstała z pasji. Pasji ludzi, którzy postanowili zjednoczyć siły, aby wspólnie wykorzystać zdobyte doświadczenia

i potencjał do tworzenia rzeczy ważnych, ciekawych i wyjątkowych.

 

Niezależnie od tego czy pracujemy dla najpotężniejszych czy całkiem niedużych klientów, nasze pomysły i późniejsze realizacje są zawsze przemyślane, dopasowane do rynku

i potrzeb naszych zleceniodawców.

Bo tak chcemy.

Grzegorz Gospodarek

REALIZACJA

Zagłębie kreatywnych koncepcji. Chodzi własnymi drogami i na szczęście czasami po ziemi. Inspirująca i intrygująca Panato-dusza. Absolwent dziennikarstwa i fotografii.

Patrycja Kwas

PROJECT MANAGER

Można jej wejść na głowę, ale koniec końców i tak wychodzi na swoje. Mądralińska, ale da się wytrzymać. Niecierpliwiec, ale to się przydaje, zwłaszcza klientom. Z wykształcenia prawnik.

Patryk Larwiński

REALIZACJA

Pan Perfekt. Często przyprawia nas o szybsze bicie serca. Zapina guziki, które już dawno zostały zapięte. Oczywiście w ostatniej chwili. Ale najlepiej. Meloman, odkrywca nowych brzmień. Absolwent europeistyki i socjologii.

Kuba Stani

REALIZACJA

Jego pozorny spokój potrafi uśpić wielu. My wiemy, że „wszystko ma swoje granice“. Ogólnie jest wzorowy - dokładny, zgodny z harmonogramem, sześć razy sprawdza czy na pewno wzięliśmy właściwy sprzęt. Koszmar. Absolwent biotechnologii.

Bartosz Bobkowski

REALIZACJA

Zwany Papą.

Nikt się do tego nie przyzna, ale wszyscy się go boją. Stary niedźwiedź, który nad wszystkim czuwa i dość często się budzi. Czasami niestety, innym razem na szczęście. Nie wyobraża sobie dnia bez puszki coli.

Ola Bobkowska

PRODUKCJA

Każe mówić o sobie, że jest ładna. My mówimy, że jest trudna – szeptem. Zajmuje się wszystkim po trochu, co jest dość uciążliwe. “Kobieta pracująca” w progresywnym wydaniu. Absolwentka politologii. ab@panatofilm.pl

Agnieszka Ewelina Wiśniewska

PROJECT MANAGER

Dużo mówi. Czasami też słucha. Sami nie wiemy jak to się dzieje, ale klienci ją naprawdę lubią. Odpowiada za kontakty z instytucjami, firmami, stowarzyszeniami... . Absolwentka reklamy i marketingu.

zmień kolorystykę